حضور شرکت داروسازی باریج اسانس در نهمین همایش طلای سبز

برپایی گردهمایی‌ها و همایش‌های تخصصی عرصه مناسبی براي شناخت چالش‌ها، انتقال دانش و تجربه و هم‌افزایی دستاوردهای نوین به شمار می‌رود و همایش طلای سبز با تأکید برافزایش فرصت‌های صادراتی داروهای گیاهی و فرآورده‌های طبیعی، یکی از نمونه‌های موفق در حوزه پژوهش و آموزش محسوب می‌شود.

این همایش با بهره‌مندی از دستاوردهای ادوار گذشته، نهمین دوره از این رویداد را با حمایت مسئولین سازمان غذا و دارو،‌ انجمن تولیدکنندگان داروها و فرآورده‌های گیاهان دارویی، دانشگاه‌‌های علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی، دفتر طب ایرانی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، انجمن فارماکوگنوزی ایران، ستاد توسعه علوم و فناوری گیاهان دارویی و طب سنتی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، انجمن پروبیوتیک و غذاهای فراسودمند ایران و شرکت‌های فعال در این زمینه ۱۷ تا ۱۹ تیرماه سال ۱۳۹۹در مرکز همایش‌های‌ بین‌المللی هتل المپیک تهران برگزار نمود.
شرکت داروسازی باریج اسانس به عنوان حامی استراتژیک در این همایش حضور داشته و در محل نمایشگاه جانبی به معرفی محصولات پرداخت. همچنین برند باری ویتال، برند مکمل های دارویی این شرکت نیز در این همایش رونمایی و معرفی گردید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *