سپاه پاسداران کاشان با همکاری شرکت داروسازی باریج اسانس ۵ هزار عدد محلول ضدعفونی کننده توزیع می‌کند.

به مناسبت هفته بسیج و با شعار از مردم با مردم و برای مردم،

سپاه پاسداران کاشان با همکاری شرکت داروسازی باریج اسانس ۵ هزار عدد محلول ضدعفونی کننده توزیع می‌کند.

به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج ناحیه مقاومت بسیج سپاه کاشان با همکاری این شرکت ۵ هزار عدد محلول ضدعفونی کننده بین محرومان این شهرستان توزیع می‌کند.

سرهنگ پاسدار کریم اکبری در دیدار با سرکار خانم مهندس لاله حجازی گفتند: از ابتدای دوران شیوع ویروس کرونا شرکت داروسازی باریج اسانس به رسالت اجتماعی خود عمل کرده و در چند مرحله به تولید مواد ضد عفونی کننده با همکاری سپاه پاسداران پرداخته است .

فرمانده ناحيه مقاومت بسيج سپاه کاشان در حاشیه بازدید از شرکت داروسازی باریج اسانس افزودند: اساس کار این شرکت بر پایه اقتصاد مقاومتی است و اشتغال‌زایی بسیار خوبی برای افراد بومی این منطقه و همچنین برخی کشاورزان در تهیه مواد اولیه برای این شرکت صورت گرفته است.

 

سرهنگ اکبری از ایجاد ۶۳ قرارگاه جهادی با شعار از مردم با مردم و برای مردم در منطقه کاشان خبر دادند و تصریح کردند: با توجه به افزایش روز افزون مبتلایان به ویروس کرونا و قرار گفتن این شهرستان در وضعیت قرمز، کنترل و مهار این ویروس را از محله ها شروع کرده ایم و با افراد مبتلا و خانواده هایشان که در منزل قرنطینه هستند روزانه تماس حاصل می شود و وضعیت و رفت‌وآمد آن‌ها بررسی می شود.

مهندس لاله حجازی مدیرعامل شرکت داروسازی باریج اسانس نیز گفتند: با توجه به گسترش بیماری کرونا و استفاده بیشتر از محصولات ضدعفونی کننده در سراسر کشور محدودیت هایی برای شرکت‌ها در تهیه الکل ایجاد شده اما شرکت داروسازی باریج اسانس با همکاری سپاه پاسداران از تمام ظرفیت و توان خود برای کمک به همشهریان اقدام خواهد کرد.

مدیر عامل شرکت داروسازی باریج اسانس گفتند: بر همین اساس ۵ هزار عدد محلول ضدعفونی کننده با همکاری سپاه پاسداران ناحیه مقاومت کاشان بین جامعه هدف که محرومان و نیازمندان هستند، توزیع می‌شود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *