همایش پزشکان همدان برگزار شد

شرکت داروسازی باریج اسانس در ادامه‌ی همایش‌های خود در شهرهای مختلف کشور ، در روز پنجشنبه مورخ 23/8/1398 میهمانی پزشکان همدان را در هتل امیران 2 همدان برگزار کرد.

همایش پزشکان همدان به بهانه گردهمایی پزشکان و مدیران شرکت داروسازی باریج اسانس و بحث و تبادل نظر در کنار برنامه‌های سرگرم کننده و تشکر و تقدیر از پزشکان زحمتکش همدان برگزار شد. این برنامه در ساعت 19:30 با اجرای گروه موسیقی ناشنوایان همدان آغاز شد و  با مهندس پرنور مدیر توسعه بازار شرکت داروسازی باریج‌اسانس و مهندس پایدار مدیر واحد علمی و آموزش باریج اسانس ادامه یافت. در این مراسم یاد و خاطره ی مهندس حسین حجازی بنیانگذار شرکت داروسازی باریج اسانس و پدر صنعت اسانس ایران گرامی داشته شد و همچنین با ذکر مختصری از تاریخچه‌ی باریج و داستان شکل گیری مجموعه داروسازی باریج اسانس، فعالیت‌ها و دستاوردهای باریج در طول بیش از ۲ دهه از شروع فعالیت این شرکت در صنعت دارو و جهت گیری ها و استراتژی های کلان این شرکت برای ایفای نقش پررنگ تر از همیشه در زمینه سلامت جامعه و معرفی شرکت های تابعه هلدینگ باریج ادامه یافت.

در این مراسم سرکار خانم دکتر آتوسا طاهری، عضو هیات مدیره سازمان نظام پزشکی همدان به معرفی محصولات جدید شرکت داروسازی باریج اسانس پرداختند.

این همایش با برنامه‌های شاد و سرگرم کننده ای ،اجرای موسیقی گروه ناشنوایان، نمایش استنداپ کمدی و موسیقی زنده ادامه پیدا کرد. این گردهمایی با صرف شام و عکس یادگاری به پایان رسید.