رونمایی از محصول آکوتونیک باریج در استان استان کهگیلویه و بویراحمد

رونمایی از محصول آکوتونیک باریج، تقویت‌کننده سیستم ایمنی آبزیان، در روز دوشنبه 16 دی 1398 در محل سالن همایش‌های هتل پارسیان یاسوج برگزار شد.

استان کهگیلویه و بویراحمد به عنوان یکی از مهمترین قطب‌های آبزی‌پروی ایران شناخته می‌شود. بنابراین بسیاری از آبزی‌پروان و همچنین دامپزشکان و کلینیسین‌‌های این حوزه در استان فعالند.

همایش رونمایی از محصول آکوتونیک باریج در ساعت 5 روز دوشنبه 16 دی 1398 با تلاوت آیات کلام‌الله مجید و پخش فیلم معرفی شرکت داروسازی باریج‌اسانس آغاز شد. سپس آقای دکتر صادقی، رئیس اداره نظام دامپزشکی استان کهگیلویه و بویراحمد مراسم را آغاز نمودند.

در ادامه، آقای دکتر عزیززاده، متخصص بهداشت و بیماری‌های آبزیان به چالش‌ها آبزی پروی به ویژه تولید مثل و بیماری‌های ماهی قزل‌آلا پرداختند و نهایت به معرفی محصول آکوتونیک باریج برای تقویت‌کننده سیستم ایمنی، پیشگیری و کمک به درمان انواع بیماری‌های آبزیان و خاصیت ضدمیکروبی از طریق اختلال در نفوذی‌پذیری غشای باکتری پرداختند.

در این جلسه همچنین آقای دکتر بهمنش مدیر کل سازمان دامپزشکی استان و آقای دکتر جمشیدی معاونت فنی سازمان دامپزشکی استان در جلسه حضور داشتند و نقط نظرات خود را ابراز نمودند.