تکذیب شایعه همکاری شرکت باریج اسانس با فروشگاه های آنلاین در حوزه دارو و فراورده های مکمل

مدیر بازرگانی شرکت داروسازی باریج اسانس نسبت به تکذیب شایعات در خصوص همکاری شرکت باریج اسانس با فروشگاه های آنلاین در حوزه دارو و فراورده‌های مکمل خبر داد.

ایشان ضمن اشاره به قوانین و مقررات مطروحه در حوزه فروش دارو بیان کردند که فروش و توزیع این فراورده فقط از طریق شرکت‌های پخش طرف قرارداد با این مجموعه و فقط در حوزه داروخانه‌ها می‌باشد همچنین در خصوص فروش آنلاین این محصولات گفتند:

شرکت باریج اسانس با داروخانه مطرح در حوزه فروش آنلاین فعالیت داشته و تفاهم نامه‌هایی نیز در این خصوص دارند. اما کلیه موارد مربوط به داروخانه‌هایی می‌باشد که مجوزهای لازم جهت فروش دارو و فراورده های مکمل را اخذ نمودند.

شرکت داروسازی باریج اسانس در حوزه‌های مختلف دارویی، مکمل، آرایشی و بهداشتی و دامپزشکی فعالیت می‌کند و فروش محصولات به غیر از دارو و مکمل‌ها را در فروشگاه های مجاز اینترنتی و آنلاین طبق ضوابط ملی اقدام می‌کند.

ایشان با ابزار تاسف در خصوص اشاعه اخبار غیرحرفه‌ای برخی از سودجویان بیان کردند که شرکت داروسازی باریج ضمن همکاری بسیار نزدیک و حرفه با کلیه داروخانه های کشور و شرکت های پخش طرف قرارداد همواره و بر مبنای کیفیت و اصول حرفه‌ای کاری قدم گذاشته و ادامه مسیر خواهد داد ولی متاسفانه اخیرا شاهد بروز برخی از اخبار بر علیه این شرکت در صنعت هستیم که به اعتقاد ایشان نشات گرفته از عملکرد مثبت و تعامل سازنده شرکت داروسازی باریج در بازار بوده است.

اخبار و اطلاعات مربوط به این شرکت را از طریق وب سایت، تلفن صدا مشتری به شماره 49921-021،  پبچ های اصلی این شرکت در شبکه‌های مجازی و شعب فروش سراسر کشور دنبال نمایند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *