تکذیب شایعه همکاری شرکت باریج اسانس با فروشگاه های آنلاین در حوزه دارو و فراورده های مکمل

مدیر بازرگانی شرکت داروسازی باریج اسانس نسبت به تکذیب شایعات در خصوص همکاری شرکت باریج اسانس با فروشگاه های آنلاین در حوزه دارو و فراورده‌های مکمل خبر داد.

ایشان ضمن اشاره به قوانین و مقررات مطروحه در حوزه فروش دارو بیان کردند که فروش و توزیع این فراورده فقط از طریق شرکت‌های پخش طرف قرارداد با این مجموعه و فقط در حوزه داروخانه‌ها می‌باشد همچنین در خصوص فروش آنلاین این محصولات گفتند:

شرکت باریج اسانس با داروخانه مطرح در حوزه فروش آنلاین فعالیت داشته و تفاهم نامه‌هایی نیز در این خصوص دارند. اما کلیه موارد مربوط به داروخانه‌هایی می‌باشد که مجوزهای لازم جهت فروش دارو و فراورده های مکمل را اخذ نمودند.

شرکت داروسازی باریج اسانس در حوزه‌های مختلف دارویی، مکمل، آرایشی و بهداشتی و دامپزشکی فعالیت می‌کند و فروش محصولات به غیر از دارو و مکمل‌ها را در فروشگاه های مجاز اینترنتی و آنلاین طبق ضوابط ملی اقدام می‌کند.

ایشان با ابزار تاسف در خصوص اشاعه اخبار غیرحرفه‌ای برخی از سودجویان بیان کردند که شرکت داروسازی باریج ضمن همکاری بسیار نزدیک و حرفه با کلیه داروخانه های کشور و شرکت های پخش طرف قرارداد همواره و بر مبنای کیفیت و اصول حرفه‌ای کاری قدم گذاشته و ادامه مسیر خواهد داد ولی متاسفانه اخیرا شاهد بروز برخی از اخبار بر علیه این شرکت در صنعت هستیم که به اعتقاد ایشان نشات گرفته از عملکرد مثبت و تعامل سازنده شرکت داروسازی باریج در بازار بوده است.

اخبار و اطلاعات مربوط به این شرکت را از طریق وب سایت، تلفن صدا مشتری به شماره 49921-021،  پبچ های اصلی این شرکت در شبکه‌های مجازی و شعب فروش سراسر کشور دنبال نمایند.

1 پاسخ
  1. Ey
    Ey گفته:

    با سلام ما فروشگاه آنلاین هستیم . در صورتی که شرکت باریج اسانس طبق مطالب فوق زمینه جذب بازاریاب برای محصولات خود به صورت آنلاین را داشته باشد . ما برای معرفی و تبلیغ و فروش محصولات شما آمادگی داریم

    پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *